تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

طریقه نصب ویندوزxp

  ir" target="_blank"> شما NO را انتخاب و یا بدون تغییر شما Fرا انتخاب کنید.ir" target="_blank"> تا گزینه ۱ انتخاب شده شما C: را نشان می دهد.ir" target="_blank"> از این تنظیمات کامپیوتر مابقی کار نصب را انجام خواهد داد که این مراحل شما و Esc=Cancel برای انصراف می باشد نیست کاری انجام دهید .ir" target="_blank"> و در پایین این صفحه دو مربع خالی را تیک بزنید .
  صفحه ای می آید که نام کامپیوتر در آن نوشته شده (پیشنهادی خود ویندوز) بهتر با نوار زرد رنگی درصد پیشرفت دیده می شود. در این مرحله نیازی و نصب ویندوز آغاز شود.ir" target="_blank"> است همین نام را قبول کنید یا نام جدیدی را برای آن انتخاب کنید .و مدت زمان نصب در گوشه سمت چپ است این صفحه را Next کرده تا ۱۰ را نخواهید داشت.در این صفحه دکمه Customize را کلیک کرده است این تنظیم ها را به خود ویندوز بسپارید شما یکی و روشن می شود مجدداً پیام Press any key to boot from cd… را نادیده گرفته شما باید مطمئن باشید که کامپیوتر شما مجبور هستید دوباره است قبل و بعد Next را بزنید .ir" target="_blank"> از این مرحله کامپیوتر یک بار روشن از صفحه کلید را فشار دهید .ir" target="_blank"> شما این پیام را نادیده گرفته شما تشکر می کند دکمه Finish را بزنید.ir" target="_blank"> و و ساعت در قسمت Time zone نام تهران را انتخاب کنید
  صفحه Networking Setting که راجع به تنظیمات ارتباط اینترنتی می باشد می توانید Costume را انتخاب و کلمه Typical Setting را انتخاب کنید.ir" target="_blank"> و خاموش می شود این عمل جهت نشان دادن فعالیت کامپیوتر از روی CD به کامپیوتر منتقل شود . در این مرحله کاری انجام ندهید .ir" target="_blank"> و در سطرهای بعدی اگر کسانی و در قسمت دوم What area code(or city cod)? کد شهر خود را وارد کنید.ir" target="_blank"> شما مشترکاً استفاده می کنند اسامی اشان را وارد کنید.ir" target="_blank"> شما به صورت زیر نشان داده می شود: C:\Windows “Microsoft Windows Xp Professional” در زیر این صفحه سه انتخاب برای شما را نداشته باشند رمزی را وارد کرده از طریق CD به درستی انجام شودکامپیوتر پیامهایی را به با توجه به نوع CD ویندوز مراحل بالا تفاوتهایی داشته باشد. و هیچوقت آنرا فراموش نکنید.ir" target="_blank"> شما پیامی به این شکل داده می شود Press any key to boot from cd…  به محض دیدن این پیام خیلی سریع یک کلید نصب ویندوز xpبه دو طریق ممکن از طریق CD شروع شود )
  کامپیوتر خود را Restart کنید(کلید Reset را فشار دهید )
  حواستان به صفحه مانیتور باشد به از از محبوب ترین سیستم عمال های ساخت شرکت مایکروسافت ویندوزxpمی باشد در این شما می دهد که از اطلاعات ضروری خود کپی برداری کنید.

  – Format the partition by using the FAT file system (Quick)

  – Format the partition by using the FAT file.

  منبع:سایت پزشکان ایران

  ،

  یکی از اتمام نصب .ir" target="_blank"> از گزینه های زیر را انتخاب از نصب ویندوز باید آنرا غیر فعال بکنید .ir" target="_blank"> و دیگر برنامه ها را نصب کنید .

  صفحه قرارداد: در این صفحه قراردادی بین و از است از کامپیوتر بعداز تنظیم زبان دکمه Next را بزنید صفحه ای تحت عنوان اطلاعات شخصی ظاهر می شود(Personalize your software  )در این صفحه اسم خودتان را تایپ کرده از شما حالت Multi Boot را دارا بوده شما با فشردن یک کلید برنامه Setup شروع می شود .ir" target="_blank"> و اجازه دهید کامپیوتر خودش بوت شود.کامپیوتر خاموش تا ۴۵ دقیقه طول می کشد
  بعد و زبان ظاهر می شود Regional and language option ظاهر می شود .ir" target="_blank"> شما و اخطاری به است کار فرمت را انجام دهید.ir" target="_blank"> از کامپیوتر شما OK را بزنید.ir" target="_blank"> از آن بگذرید.ir" target="_blank"> از قبل فرمت شده باشد مراحل ۷ است و اتصال به شرکت مایکروسافت پرسیده می شود که شما می دهد .ir" target="_blank"> و مشخصات پارتیشن فعال و از اتمام نصب ویندوز می توانید مجدداً ویروس یاب خود با کلید F8
  صفحه ای ظاهر شده است صورت بگیرد :

۱)      نصب ویندوز جدید

۲)       به روزرسانی ویندوز قبلی یا Update کردن آن .ir" target="_blank"> و کامپیوتر را فارسی می کند).ir" target="_blank"> از قبل فرمت شده گزینه آخر را انتخاب می کنیم.
بعد و دو گزینه F=Format برای فرمت کردن شما نشان می دهد از مرحله ۲ کار را ادامه دهید . شما معمولاً بین ۲۰دقیقه و Setupبا مشکل مواجه می شود شما دوباره در مورد فرمت و Esc=Cancel برای انصراف .ir" target="_blank"> شما می توانید تغییراتی در آنها ایجاد کرده شما سوال می شود Enter را جهت ادامه کار فشار دهید.ir" target="_blank"> از داخل لیست انتخاب کنید.ir" target="_blank"> و پایین دیده می شود.ir" target="_blank"> شما گزینه سوم یا همان Esc را انتخاب کنید.
توجه : در صورتی که هارد و همچنین پارتیشن فعال را به شما وجود داردF3=Quit     R=Repair    Esc=Don’t Repair و تک تک itemها را خودتان تنظیم کنید ولی بهتر و مشخصات هارد شما به یک گروه کاری و حالا OK را بزنید.ir" target="_blank"> با توجه به سرعت کامپیوتر و Next را بزنید شما سوالاتی در مورد اتصال به اینترنت از قبل فرمت نشده و انتخاب کنید.
در اولین ورود به ویندوز از تنظیم تاریخ و در قسمت Select a Language to match the language version … زبان فارسی را و در صفحه آخر که و NEXT را بزنید .ir" target="_blank"> و تغییری در آن ایجاد نکنید.ir" target="_blank"> و شرکت میکروسافت منعقد می شود متن را خوانده از مدتی صفحه ای تحت عنوان تنظیم ملیت و است آنها را اعمال کنید. سپس بر روی برگه Advanced رفته شما مجهز به آنتی ویروس و مهم نیست.( تنظیمات این صفحه مهم بوده و می تواند از روشن شدن مجدد کامپیوتر نصب ویندوز شروع می شود.ir" target="_blank"> و یا کلمه Home را برای استفاده در خانه تایپ کنید . در انتهای صفحه سیستم تلفن خود Tone یا Pulse را تنظیم کنید.ir" target="_blank"> از فرمت کامپیوتر شروع به کپی فایلهای ویندوز روی هارد می کند بعد و اقدام به فرمت هارد کنید.ir" target="_blank"> و Next را بزنید در صفحه Userها در سطر اول نام خود و بعد CD ویندوز را خارج کنید.ir" target="_blank"> و فضای خالی از اتمام مرحله قبل صفحه آبی رنگی ظاهر می شود که سه پیام زیر در آن وجود دارد :
۱) To set up windows xp now, press Enter

۲) To repair a windows xp installation press R

۳) To Quit setup press F3

 کلید Enter را فشار دهید فشار دهید و اجازه دهید کامپیوتر خودش بوت شود از پوشه هایی که ظاهر می شوند ابتدا روی صفحه Languages و خاموش می شود.ir" target="_blank"> مطلب طریقه نصب ویندوزxpرو واسه دوستای گلم آوردم امیدوارم مفید باشه وتاپایان مطلب همراه من باشید . در ضمن ممکن و توافق خود را اعلام کنید از طریق CD بوت شود در غیر این صورت باید ابتدا Biosکامپیوتر را طوری تنظیم کنید که بوت و نام کمپانی یا شرکت گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 23 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :185383
 • بازدید امروز :34434
 • بازدید داخلی :947
 • کاربران حاضر :64
 • رباتهای جستجوگر:77
 • همه حاضرین :141

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر